Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 25.09.2017, 21:38

КУ Сумська ЗОШ №15 ім.Д.Турбіна

Форма входу
Меню сайту
Останні новини
[24.09.2017]
Мій тато зможе!! (0)
[08.06.2017]
День вишиванки (0)
[08.06.2017]
Веселий ярмарок (0)
[08.06.2017]
План проведення тижня дитячої та юнацької книги (0)
[31.05.2017]
Увага! (0)
[27.04.2017]
ДПА (0)
[17.04.2017]
День відкритих дверей! (0)
[02.04.2017]
Вітаємо! (0)
[02.04.2017]
Вітаємо! (0)
[02.04.2017]
Вітаємо! (0)
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Медалісти школи

Історія школи пишається своїми випускниками .За всю історію школи випускників тільки серед 10-11 класів більше 3295 чоловік.

 Серед них є доктори і кандидати фізико-математичних, біологічних наук,чемпіони і призери різних видів спорту, заслужені діячі мистецтва, дехто займає керівні посади. 

 

1965 рік

Перший випуск

Срібні зірки:

Карпіщенко Анатолій

Чередниченко Віталій

 Глєбов Едуард

 Левшенко Олександр

Коваленко Світлана

 Шамоня Володимир

1966 рік

Золоті зірки                                                                                            

Смолєннікова Тетяна   

 

Срібні зірки

Панченко Людмила

Попова Вікторія

Бражник Людмила

Лазарчук Галина

1974 рік

Золоті зірки

 Вакал Євген Сергійович

В’язовчено Анатолій Михайлович

1975 рік

Золоті зірки:

Коропченко Олексій Анатолійович,

Сапич Вадим Іванович,

Яценко Сергій Петрович

1976 рік

Золоті зірки:

Городецька Валентина Каземирівна

1980 рік

Золоті зірки:

Горява Неоніла Борисівна,

Самсоненко Людмила,

Бутенко Людмила

1981 рік

Золоті зірки:

Новик Тетяна

1982 рік

Золоті зірки:

Бовтун Марина Віталіївна

1983 рік

 

Золоті зірки:

Прудніков Ігор Олександрович

1984 рік

 

Золоті зірки:

Супрунов Олександр Олегович

1987 рік

 

Золоті зірки:

Закалюжний Юрій Іванович

Срібні зірки:

 Бабиніна Оксана Анатоліївна,

Горбачова Лариса Геннадіївна,

Котеленець Олег Анатолійович

1988 рік

Кл. керівник Бабиніна В. А.

Золоті зірки

Кузнєцов Ігор Іванович,

Баскакова Оксана Анатоліївна

Срібні зірки:

Лохоня Дмитро Іванович,

Кониш Андрій Миколайович,

Третянова Наталія Олексіївна,

Бондарєва Світлана Анатоліївна

1989 рік

Кл. керівники Юдіна Р. О., Малкова Л. М.

Срібні зірки:

Єрьоменко Дмитро Вікторович,

Наталуха Микола Олександрович,

Миколаєнко Сергій Миколайович

1990 рік

Кл. керівник Юдіна Р. О.

Золоті зірки:

Вінник Ольга Володимирівна

Срібні зірки:

Михайличенко Олексій Анатолійович

1991 рік

 Кл. керівник Малкова Л. М., Овчаренко Л. О.

Золоті зірки:

Алєксєнко Світлана Федорівна

Срібні зірки:

Черкесова Ольга Петрівна,

Беккер Ольга Михайлівна,

Коваль Іван Миколайович,

Маланюк Миколай Миколайович

1992 рік

Золоті зірки:

Ведмеденко Оксана Юріївна,

Книш Ірина Володимирівна 

Срібні зірки:

Кир’ян Руслан Іванович,

Адамбаєва Ірина Володимирівна,

Попова Віта Іванівна

1993 рік

Кл. керівники Серпенінова А.В., Гудова Л.Д., Юдіна Р.А.

Золоті зірки

Шабалкінана Юлія Володимирівна

Романовський Володимир Ігорович

Барановська Наталія Володимирівна

Симоновська Алевтина Володимирівна

Стадниченко Людмила Григорівна

Яременко Світлана Олексіївна

1994 рік

Кл. керівник Бойко Н. Г.

Золоті зірки:

Маяка Світлана Віталіївна

1996 рік

Золоті зірки:

Ілляненко Марина Анатоліївна

Срібні зірки:

Левшенко Олександр Олександрович

1997 рік

Золоті зірки:

Закалюжна Вікторія Іванівна,

Колесник Ірина Валеріївна,

Дутова Надія Андріївна

Срібні зірки: Лазаренко Світлана Дмитрівна

 

1998 рік

Кл. керівники Шалак Ф. Х., Самоніна О. Б.

Золоті зірки:

Свиридов Владислав Олександрович,

Шалак Ганна Іванівна,

Михайличенка Катерина Сергіївна

Срібні зірки:

Комісар Інна Володимирівна

2000 рік

Кл. керівник Серпенінова А. В.

Золоті зірки:

Краснянський Роман Анатолійович,

 Маринич Катерина Вікторівна,

 Павленко Віталій Васильович,

Смоленніков Денис Олегович

 

2001 рік

Кл. керівник Обозна Л. Л.

Золоті зірки:

Брижик Наталія Василівна

Срібні зірки:

 Міхно Олександр Миколайович

 

2003 рік

 Кл. керівники Горєла Т. М., Савицька К. М.

Золоті зірки

Ковальова Юлія Сергіївна

Крамар Ольга Юріївна

Лебідь Ольга Володимирівна

Бойко Антон Олександрович

Левченко Ірина Олександрівна

Шостак Альона Юріївна

Баня Наталія Сергіївна

Власова Інна Юріївна

2005 рік

Кл. керівники Шалак Ф. Х., Стадніченко Т. В.

Золоті зірки:

Павловська Катерина Андріївна,

Піддубна Ірина Володимирівна,

Бараненко Євгенія Анатоліївна,

 Король Аліна Миколаївна,

Мальована Вікторія Миколаївна,

Тютюнник Анна Олександрівна

Срібні зірки:

Цегельник Ірина Олегівна

2006 рік

 Кл. керівники Серпенінова А. В., Швачко В. В., Єрмоленко І., А.

Золоті зірки:

Люта Наталія Миколаївна,

Рєбров Олексій Володимирович,

 Синявіна Дарина Ігорівна,

Богма Сергій Дмитрович,

Бузов Андрій Миколайович,

Чевгуз Наталія Володимирівна

Срібні зірки:

Думчиков Ігор Миколайович,

 Набок Ігор Юрійович

 

2007 рік

Кл. керівник Острішко М. В.

Золоті зірки:

 

Грачов Олексій Анатолійович,

 

Луковська Ганна Володимирівна,

 

Несторук Сергій Іванович

2008 рік

Кл.керівник Обозна Л.Л., Москаленко Т.І.

Золоті зірки:

 Черніченко Наталія Михайлівна,

Козіна Марина Олександрівна,

Коробченко Олена Владиславівна

2009 рік

Кл. Керівник Буряченко С.І.

Золоті зірки:

Балаценко Максим,

Ригаль Крістіна,

Супрученко Настя

 

2009-2010 навчальний рік

Золоті зірки:

Кожухарова Єлизавета,

Динник Анастасія

 

2011-2012 навчальний рік

 

Срібні зірки:

Сидорук Катерина,

Мережкіна Аліна

 

2012-2013 навчальний рік

Золоті зірки:

Лютий Владислав,

Несторук Марія,

Вольвач Арсеній

2014-2015 навчальний рік

Срібні зірки:

Новак Ксенія,

Мартиненко Катерина

2015-2016 навчальний рік

Золоті зірки:

Авраменко Катерина 

Левченко Тетяна 

 

Годинник
Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Прозорро - публічні закупівлі Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

zosh15sumy © 2017
Використовуються технології uCoz