Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 22.11.2017, 17:54

КУ Сумська ЗОШ №15 ім.Д.Турбіна

Форма входу
Меню сайту
Останні новини
[21.11.2017]
Вернісаж дитячої творчості (0)
[21.11.2017]
Тиждень толерантності (0)
[17.11.2017]
Екскурсія до Управління патрульної поліції міста Суми (0)
[17.11.2017]
ЗНО-2018 (0)
[17.11.2017]
Своя гра (0)
[17.11.2017]
Вітаємо!!!! (0)
[17.11.2017]
Вітаємо!! (0)
[17.11.2017]
Вітаємо! (0)
[14.11.2017]
Відеорезюме учасників Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2018" (0)
[14.11.2017]
Всеукраїнський диктант національної єдності (0)
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Тиждень початкової школи

 

Так пройшов Тиждень початкової школи

 

План проведення тижня початкових класів

20 - 24 лютого 2016 року

 

Девіз тижня: «Кожен день у нас цікавий, веселий, плідний і яскравий».

 

    Понеділок (синій колір)

День рідної мови  «Мовне намисто»

1.

Святкове відкриття  « Тижня початкової школи».

Актова зала

(по паралелях)

2.

Захід «Знай, люби свою рідну мову».

Конкурс читців-декламаторів. (по паралелях)

Актова зала

9.00 – 1кл. Лойко І.М.

10.00- 2 кл.Лойко І.М

11.00 -3 кл.Лойко І.М

12.00- 4 кл.Лойко І.М

3.

Конкурс дитячої творчості (виставка поробок)

Учні 1-4 класів

1 поверх

4.

Гра-подорож «»Сумщина – край, де я живу»

ГПД № 2 в 15.00

Гримайло Т.О. каб.13

5.

Ми твоє майбутнє, Україно!  Виготовлення оберегів для воїнів АТО.

ГПД № 1 в 15.30

Корж О.Л. каб.18

Вівторок (червоний колір)

День математики  «Математика – гімнастика розуму»

1.

Урок-подорож у Країну Математики

1урок,каб.51  Бакурова Т.П.

1урок,каб.18  Талдикіна Т.М.

3урок,каб.13  Третяк Т.О.

2.

Олімпіада з математики Ерудит»  1 кл.

5урок, каб.51  Бакурова Т.П.

3.

Хвилинки цікавої математики

2урок,каб.23  Лойко І.М.

2урок,каб.14  Черкас Г.Г.

3урок,каб.24  Храпач Н.Г.

2урок,каб.51  Стегнюк С.А.

4.

Гра-конкурс «Сходинки до вершин математики»

4урок,каб.16  Перетятько В.С.

4урок,каб.11  Петрущенко О.І.

4урок,каб.22  Шевельова Н.В.

4урок,каб.27  Гордієнко Н.В.

5.

Гра-конкурс «Найрозумніший»

2урок,каб.12  Литвиненко О.Г.

6.

Вікторина «Математичний калейдоскоп»

2урок,каб.15  Снаговська В.І.

7.

Математичний «Олімп»

3урок,каб.21  Павленко Л.В.

8.

Математичний КВК

2урок.каб.17  Нємцова О.М.

Середа (жовтий колір)

День здоровя «Здоровя  дитини- багатство країни»

1.

Іграденс на перервах. «Рух – запорука життя».

Петрущенко О.І., Третяк Т.О.

Литвиненко О.Г.,Черкас Г.Г.

Снаговська В.І., Нємцова О.М.

Перетятько В.С.,Талдикіна Т.М

2.

«Віночок українських ігор» (на перервах)

Бакурова Т.П.

Стегнюк С.А.

3.

Веселі старти для учнів 1-А та 1-Б класів

3 урок, спортивна зала

Бакурова Т.П.,Талдикіна Т.М.

Калініченко Є.Ю.

4.

Зустріч з мамою-медичним працівником. Бесіда «Наше здоровя в наших руках».

Практичне заняття  на  шкільному тренажері «Тарас»

Актова зала. 3 урок

Перетятько В.С.,

Петрущенко О.І.

Шевельова Н.В.

Гордієнко Н.В.

5.

Захід «Подорож Країною дорожніх знаків»

Актова зала 5 урок

Черкас Г.Г.,

Стегнюк С.А.

6.

Інтелектуальна гра «Зірковий час»

ГПД № 3 в 13.30

Орлова В.В. каб.21

Четвер (зелений колір)

День природи  «Цікавий світ навколо нас»

1.

Природничий експрес «Чому у водойм блакитні очі?»

1урок,каб.51  Бакурова Т.П.

1урок,каб.18  Талдикіна Т.М.

4урок,каб.13  Третяк Т.О.

2.

Гра «Рослини в українських прислівях і приказках»

1урок,каб.24  Храпач Н.Г.

3.

Інтелектуальна гра «Еврика» 3 класи

3урок,каб.16  Перетятько В.С.

3урок,каб.11  Петрущенко О.І.

3урок,каб.22  Шевельова Н.В.

3урок,каб.27  Гордієнко Н.В.

4.

Усний журнал «Сторінками весняного народного календаря»

5урок,каб.12  Литвиненко О.Г.

5урок,каб.15  Снаговська В.І.

5урок,каб.21  Павленко Л.В.

1урок.каб.17  Нємцова О.М.

5.

Гра «Галявина чудес»

4урок,каб.23  Лойко І.М.

1урок,каб.14  Черкас Г.Г.

3урок,каб.51  Стегнюк С.А.

П’ятниця. Одна єдина Україна.

«Рідну землю, де  живемо, Україною зовемо»

1.

Малюнковий вернісаж  «Омріяна Україна очима дітей»

Учні 1-4 класів

2.

Конкурс інсценованої української народної пісні.

Актова зала  1 урок

Учителі 4 класів

3.

Свято «Світ чарівних кольорів».

Актова зала  3 урок

Шевельова Н.В

4.

Захід «Козацькому роду нема переводу».

Актова зала  5 урок

Черкас Г.Г.

5.

Флеш-моб «Одягни вишиванку».

Закриття тижня. Підведення підсумків.

Актова зала

2 урок, учні 1-2 класів

4 урок, учні 3-4 класів

Годинник
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Прозорро - публічні закупівлі Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

zosh15sumy © 2017
Використовуються технології uCoz