Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 22.11.2017, 17:50

КУ Сумська ЗОШ №15 ім.Д.Турбіна

Форма входу
Категорії розділу
Обдарованість [4]
Про нас [4]
Збережи життя [10]
Виховна робота [76]
Тендерні закупівлі [2]
Благодійний фонд допомоги 15 школі [5]
Бухгалтерська звітність [1]
Образотворче мистецтво [4]
Харчування АТО [2]
Книги ті підручники [2]
Наша афіша [3]
Скарбниця новинок [1]
Іноземна мова [1]
Планування [1]
Планування роботи з обдарованими [1]
Наукове товариство ПОШУК [1]
Наші досягнення [2]
Планування [0]
Наші відмінники [1]
Поради психолога [3]
Меню сайту
Останні новини
[21.11.2017]
Вернісаж дитячої творчості (0)
[21.11.2017]
Тиждень толерантності (0)
[17.11.2017]
Екскурсія до Управління патрульної поліції міста Суми (0)
[17.11.2017]
ЗНО-2018 (0)
[17.11.2017]
Своя гра (0)
[17.11.2017]
Вітаємо!!!! (0)
[17.11.2017]
Вітаємо!! (0)
[17.11.2017]
Вітаємо! (0)
[14.11.2017]
Відеорезюме учасників Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2018" (0)
[14.11.2017]
Всеукраїнський диктант національної єдності (0)
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог файлів

Головна » Файли » Наші досягнення

Результати участі в конкурсах
14.03.2016, 20:35

Результати участі в конкурсах, турнірах

у 2015-2016 навчальному році

 

Назва конкурсу

Місце

Учні

Учитель

1.

Всеукраїнський конкурс «Діти України – єдині»

І місце

Кузнєцова Каріна, 11-А

Буряченко С.І.

2. 

Міський конкурс «Моя чудова сім’я»

ІІІ місце

Суперприз

Бойченко Анна, 10-А

 

Кузнєцова Каріна

Гончаренко С.О.

Кузнєцова Л.М.

3.

Міжнародний інтерактивний конкурс «Колосок-онлайн»

І місце

Перерва Лілія, 8-А

Обозна Л.Л.

4.

Обласний конкурс есе «Мій люблячий дбайливий тато»

І місце

Скляниченко Маргарита, 11-А

Кузнєцова Л.М.

5.

Міський конкурс-пленер  «Моє рідне місто»

ІІІ місце

ІІІ місце

Ткаченко Аліна

Гарцунова Анастасія

Ткаченко Я.М.

6.

Чемпіонат Сумської області із швидкісного бігу на роликових ковзанах, 12-13 вересня 2015 р.

І місце

Хочин Гліб, 2-В

 

7.

Обласний турнір Першої дебатної школи,

26-27 вересня 2015 р.

І місце

Скляниченко Маргарита, 11-А

Кузнєцова Л.М.

8.

Обласний турнір юних економістів

Участь

 

 

 

 

 

Кращий гравець турніру

Кузнєцова Каріна  11-А

Гринько Дмитро 11-А

Охріменко Владислава11-А

Макаров Андрій 11-А

Авраменко Катерина 11-А

 

 

Кузнєцова Каріна  11-А

 

Швачко В.В.

 

 

 

 

 

Швачко В.В.

9.

Чемпіонат Європи зі спортивної аеробіки, Угорщина

І місце

Галайда Станіслав, 7-В

 

10.

Чемпіонат Європи зі спортивної аеробіки, Угорщина

І місце

(в парі)

Винник Катерина, 8-А

 

11.

Обласний турнір з баскетболу, м. Конотоп

Кубок «Кращий гравець»

Нестеренко Іван, 7-В

 

12.

Чемпіонат Європи з боротьби сумо, Польща

 

Солодовніков Микола, 9-А

 

13.

Міський етап Всеукраїнської природоохоронної акції «Птах року»

І місце

Ігнатенко Ксенія, 6-Б

Біліченко М.В.

14.

Міський  конкурс літнього оздоровлення в  номінації «Табори праці та відпочинку»

 

І місце

 

Чередніченко Н.І.

15.

Обласний   конкурс літнього оздоровлення в  номінації «Табори праці та відпочинку»

 

ІІ місце

 

 

16.

Міський етап Всеукраїнського фестивалю дитячої  та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «Театральне мистецтво», «Лялька – диво»

ІІІ місце

Аторін Володимир – 5-В

Гриценко Владислава – 7-В

Новікова Катерина – 7-В

 

Швець С.М.

17.

Міський  «Брейн-ринг» з БЖД

ІІ місце

Задорожний Максим –

 8-А, Винник Катерина – 8-А, Губар Юрій – 10-А, Куст Владислава – 10-А, Гречка Алла – 9-А, Ткаченко Аліна – 9-А.

 

Горєла Т.М.

18.

ІІ етап (міський) Всеукраїнського конкурсу «Диво калинове»

ІІІ місце

ІІІ місце

І місце

ІІ місце

Відзначені роботи

Шевич Вероніка, 4-А

Маншина Аміна, 7-В

Гончаренко Любов, 5-А

Кузнєцова Каріна, 11-А

Гриценко Владислава,  7-В

Бурмістрова Варвара,

 4-А

Гречка Алла, 9-А

Бакурова Т.П.

Цимбал Т.В.

Буряченко С.І.

Кузнєцова Л.М.

Скриннік Н.В.

 

Бакурова Т.П.

 

Гончаренко С.О.

19.

Міський етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація  «Хореографічне мистецтво»

 

ІІІ місце

Колектив «Променад»

Коротенко Ж.О.

20.

Чемпіонат Сумської області зі швидких шахів серед чоловіків, 5-7 листопада 2015 р.

ІІІ місце

Ільченко Антон, 11-А

 

21.

Всеукраїнський літературно-мистецький конкурс « Я гордий тим, що українець з роду».

м. Київ, 9.11.2015 р.

ІІІ місце

 

ІІ місце

Гончаренко Любов, 5-А

 

Кузнєцова Каріна, 11-А

 

Буряченко С.І.

 

Кузнєцова Л.М.

 

22.

V європейський юнацький чемпіонат з боротьби сумо, Естонія, листопад 2015 р.

І місце

ІІ місце

Солодовніков Микола, 9-Б

 

23.

ХІІІ Обласний  турнір юних журналістів ім. Геннадія Петрова

ІІІ місце

Данілова Дар’я 11-Б

Губар Юрій 10-А

Підопригора Ю.О.

24.

Міжнародний дитячий  фестиваль  мистецтв «Щедрику-Ведрику» збирає зірочки», м. Кам’янець-Подільський, листопад 2015 р.

ІІ місце

Ситник Ангеліна, 5-В

 

25.

Інтелектуальний конкурс «Найдопитливіші» на базі Сумської філії ХНУВС, 26 листопада 2015 року

ІІ місце

Куст Владислава – 10-А

Балаценко Кирил – 10-А

Дубинська Марина – 11-А

Федоренко Анастасія – 11-А

 

Ільяшенко А.М.

26.

ІІ міський етап Всеукраїнського освітнього проекту «Еколідер»

ІІІ місце

Шишенко Віта – 9-А

Гарцунова Марія – 9-А

Гарцунова Анастасія – 9-А

Гречка Алла – 9-А

Ткаченко Аліна – 9-А

Манько Анастасія – 9-Б

Чернуха Л.О.

27.

Міський етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація  «Художнє виконавство»

«Співограй»

ІІІ місце

Колектив «Елегія»

Заремба Анна – 9-Б

Федоренко Анастасія – 10-А

Люта Олександра – 10-А

Шевченко Дарина – 10-А

 

Трегуб О.О.

28.

VІІ міська виставка-конкурс  творчих робіт учнів  з інвалідністю «Відкритий простір»

ІІ місце

Обревко Катерина, 1-Г

 

Стеценко Назарій, 8-В

Стегнюк С.О.

 

Бойко Н.О.

29.

Міський  конкурс бардівської пісні та співаної поезії

 

ІІ місце

Люта Олександра, 10-А

 

Трегуб О.О.

30.

Міжрегіональний Відкритий фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Зірковий шанс», 5 грудня 2015 р., народна хореографія, «Гуцульський танок»

І місце

Павленко Віталій, 2-В

Губанов Іван, 2-В

Ращенко Поліна, 3-В

Дрозденко Ангеліна, 1-Б

 

31.

Міська природоохоронна виставка «Замість ялинки – букет», «Друге життя непотрібним речам»

19.12.2015 р.

І місце

Бондаренко Святослав, 1-Б

Ващенко Арсеній, 3-А

Черкас А.Г.

 

Литвиненко О.Г.

32.

Всеукраїнські змагання з вільної боротьби  до Дня Святого Миколая, м. Обухів, Київська обл., 17 грудня 2015 р.

ІІ місце

Солодовніков Микола, 9-А

 

33.

Міжнародний конкурс «Програма обміну для майбутніх лідерів» (FLEX) 

Переможці

ІІ етапу

Гарцунова Анастасія

9-А

Гарцунова Марія 9-А

 

34.

Міський екологічний конкурс «Обери чисте майбутнє  Сумщини»

І місце

Полякова Любов

Бурдюг Ксенія

Свистельник Вікторія

6-Б

Чернуха Л.О.

 

ІІ семестр

 

 

 

35.

Міський конкурс-виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Новорічний сувенір»

І місце

Балаценко Кирил 10-А

Гончаренко С.О.

36.

Міський конкурс-виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Новорічний сувенір»

ІІІ місце

Василега Софія 3-А

Литвиненко О.Г.

37.

Чемпіонат Сумської області з шоу-треку у сумі багатоборства

І місце

Хочин Гліб, 2-Б

 

38.

ЛЮТИЙ

Обласний турнір зі швидких шахів. присвяченого  Дню Соборності та Свободи України

І місце

Ільченко Антон, 11-А

 

39.

Відкрита першість клубу «Абалаковець» зі спортивного скелелазіння, присвячена Міжнародному Дню закоханих

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

Мєдвєдєв Єгор, 9-А

 

Кручан Анастасія, 7-А

Покидченко Н.А.

40.

Міський конкурс «Знайди себе в маркетингу»

І місце

 

ІІ місце

Рева  Антон 10-А

Мєшков Ярослав 10-А

Балаценко Кирил10-А

Шевченко Дарина 10-А

Швачко В.В.

41.

Обласні змагання зі спортивного орієнтування, «Різдвяний парк-тур», січень, 2016

І місце

Книш Софія, 3-Б

 

 

Результати участі в конкурсах, турнірах

у 2016-2017 навчальному році

 

 

Назва конкурсу

Місце

Учні

Учитель

1.

Перша відкрита виставка-конкурс стендових моделей «Кубок міського голови м. Суми»,

02-04.09.2016 р.

ІІІ місце

Бойченко Сергій, 7-А клас

 

2.

Всеукраїнські змагання з роликового спорту

І місце

Хочин Гліб, 3-Б

 

3.

ІІ Відкрита Першість клубу «Абалаковець» зі скелелазіння, присвячена Дню фізичної культури та спорту в Україні, 11.09.2016 р.

ІІ місце

Мєдвєдєв Єгор, 10-А

Покидченко Н.А.

4.

Всеукраїнські змагання з роликового спорту,

м. Шостка, 17-18.09.2016 р.

ІІ місце

Хочин Гліб, 3-Б

 

5.

Всеукраїнський турнір з естетичної гімнастики, м. Вінниця, 23-26 вересня 2016 р.

ІІ місце

Провозьон Кіра

 

6.

Молодіжний чемпіонат України з естетичної гімнастики,

м. Вінниця, 23-26 вересня 2016 р.

ІІ місце

Провозьон Кіра

 

7.

Міський конкурс-пленер  «Моє рідне місто»

ІІІ місце

ІІІ місце

Ткаченко Аліна

Гарцунова Анастасія

Ткаченко Я.М.

8.

Міський етап Всеукраїнського фестивалю дитячої  та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «Художнє виконавство», 

ІІ місце

Фольклорний колектив  5-В класу «Світлиця»

Сергієнко Н.В.

 

9.

21 І міський відкритий турнір з правознавства для учнів 9-11 класів.

ІІІ місце

 

Бєляєва О.П.

10.

Всеукраїнські змагання «Sumy Open» зі спортивних танців

ІІ місце

Мурашкін Данило, 3-Б

 

11.

Всеукраїнські змагання зі спортивних танців «KYIV OPEN»

 

ІІ місце

ІІ місце

Алексенко Валерія, 5-Б

 

12.

ХІV обласний турнір юних журналістів.

 

ІІ місце

Команда учнів школи «Імпульс» у складі учнів 11-А Губаря Юрія,     10-А Гарцунової Марії, Ткаченко Аліни, 9-А Шамрай Надії посіли ІІ місце на

Керівник Підопригора Ю.О.

13.

Міський огляд-конкурс на кращу організацію оздоровлення та відпочинку школярів влітку 2016 року. Номінація «Дитячий заклад праці та відпочинку»

І місце

Ільяшенко Г.М.

 

14.

Міський огляд-конкурс на кращу організацію оздоровлення та відпочинку школярів влітку 2016 року. Номінація «Табір з денним перебуванням (пришкільний табір)»

ІІ місце

Шевельова Н.В.

 

15.

Регіональний учнівський конкурс з основ здоров’я імені М.М. Васюка

Перемога в номінації «Глядацьких симпатій»

Команда учнів 7-11 класів

Горєла Т.М.

16.

Міський конкурс «Як ІТ змінять світ через 20 років»

І місце

Балаценко Кирило 11-А

Федоренко Анастасія 11-А

Шевченко Дарина 11-А

Бойко І.В.

17.

Міський етап Всеукраїнського фестивалю дитячої  та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «Співуча веселка» 

 

І місце

Люта Олександра 11-А

Трегуб О.О.

18.

Міжрегіональний Відкритий фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Зірковий Шанс», номінація «Народний танець»

ІІІ місце

Бузовська Марія, 5-Б

 

19.

VІІІ міська виставка-конкурс  творчих робіт учнів  з інвалідністю «Відкритий простір»

 

Обревко Катерина 2-Г

Пузік Вадим 2-А

 Козир Поліна 2-Б

 

Стегнюк С.О.

Лойко І.М.

Черкас Г.Г.

 

20.

VІІ Регіональний конкурс реклами, м. Хмельницький

ІІІ місце

Рева Антон 11-А

 

21.

ХІІ  Український студентський фестиваль реклами, м. Київ

ІІІ місце

Рева Антон 11-А

 

22.

Відкрита першість Сумської обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України з боротьби сумо серед юнаків та дітей,

3 грудня 2016 р.

ІІІ місце

Костян Андрій  3-Б

 

23.

Всеукраїнський турнір з сумо «Новорічні старти»

17 грудня 2016 року,

м. Харків

ІІ місце

Костян Андрій  3-Б

 

24.

Всеукраїнська он-лайн вікторина до Міжнародного дня прав людини

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

Мотузна Анна 11-Б

Балаценко Кирил 11-А

Гура Денис 11-А

 

25.

Всеукраїнський турнір з сумо «Новорічні старти»

17 грудня 2016 року,

м. Харків

І місце

Белан Володимир

 

26.

       ІІ етап (міський) Всеукраїнського конкурсу «Диво калинове»

І місце

 

 

ІІ місце

 

ІІІ місце

Шевич Вероніка5-А

 Бузовська Марія 5Б

 

Гончаренко Любов 6-А

 

Заремба Анна 10-А Свистун Вікторія 2-Б

Журі відмітило оригінальність робіт  учня 4-Б класу Гончаренко Анатолія 

Буряченко С.І.

Кузнєцова Л.М.

 

Буряченко С.І.

 

Гончаренко С.О.

Черкас А.Г.

 

Снаговська В.І.

27.

Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс «Барви дитинства»,

(гра на гітарі), м.Полтава, 2016 р.

ІІ місце

Дяговченко Антон, 2-А

 

28.

Відкритий чемпіонат фізкультурно-спортивного товариства «Україна» з карате

І місце

Кисельова Євгенія, 2-А

 

29.

Відкритий чемпіонат фізкультурно-спортивного товариства «Україна» з карате

ІІІ місце

ІІІ місце

Рєзнік Дмитро, 5-Б

 

30.

Відкритий чемпіонат фізкультурно-спортивного товариства «Колос» з карате

ІІІ місце

Михайленко Василь,

 5-Б

 

31.

Українська танцювальна олімпіада, м. Тернопіль, 03.12.2016 р.

І місце

ІІ місце

ІІ місце

Алексенко Валерія , 5-Б

 

32.

Перший чемпіонат України з танців, м. Київ

ІІІ місце

Овчарова Ангеліна, 3-Б

 

33.

Традиційний міський новорічний турнір з фізичної та акробатичної підготовки

І місце

Бєлан Володимир, 5-Б

 

 

 

ІІ семестр

 

 

 

 

Чемпіонат Сумської області з ковзанярського спорту, 5-6 лютого,

м. Шостка

І місце

Хочин Гліб, 3-Б

 

Категорія: Наші досягнення | Додав: Anna
Переглядів: 319 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Годинник
Прозорро - публічні закупівлі Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

zosh15sumy © 2017
Використовуються технології uCoz