Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 25.02.2018, 08:37

КУ Сумська ЗОШ №15 ім.Д.Турбіна

Форма входу
Категорії розділу
Обдарованість [4]
Про нас [4]
Збережи життя [10]
Виховна робота [85]
Тендерні закупівлі [2]
Благодійний фонд допомоги 15 школі [8]
Бухгалтерська звітність [1]
Образотворче мистецтво [4]
Харчування АТО [2]
Книги ті підручники [2]
Наша афіша [3]
Скарбниця новинок [1]
Іноземна мова [1]
Планування [2]
Планування роботи з обдарованими [1]
Наукове товариство ПОШУК [1]
Наші досягнення [2]
Планування [0]
Наші відмінники [1]
Поради психолога [3]
Нова українська школа [1]
ЗНО-2018 [1]
Нормативні документи [2]
Меню сайту
Останні новини
[21.02.2018]
Майстер-клас (0)
[21.02.2018]
Тренінгове заняття (0)
[05.02.2018]
Зустріч випускників 2016 (0)
[01.02.2018]
кіноуроки «Пам’яті героїв Крут» (0)
[01.02.2018]
Місячник профорієнтаційної роботи (0)
[30.01.2018]
Мистецькі нотки в "П'ятнашці"! (0)
[30.01.2018]
Афіша (0)
[22.01.2018]
Увага (0)
[17.01.2018]
Тренінг (0)
[17.01.2018]
Учнівське самоврядуваання (0)
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог файлів

Головна » Файли » Наші відмінники

Відмінники навчання
13.02.2017, 20:56

Відмінниками в 1-11 класах є:

3-А Гладун Дарина

3-А Піскова Софія

3-А Литвиненко Анна

3-Б Глущенко Софія

3-Б Рудецький Андрій

3-В Редька Владислава

3-В Штома Меланія

3-В Южакова Катерина

3-В Приймач Діана

3-Г Гринь Катерина

3-Г Кравчук Ярослава

3-Г Ладенко Ірина

3-Г Мазур  Діана

3-Г Охріменко Єлизавета

3-Г Сиріцин Олексій

4-А Мірошніченко Марія

4-А Первунінський Тимофій

4-Б Рітенко Ростислав

4-Б Наумко Артур

4-Б Мартиненко Олександр

4-Б Преображенский Тимур

4-В Братушка Ксенія

4-В Ращенко Поліна

4-В Отенко Михайло

4-Г Завалішина Марина

 4-Г Строєвський Даніїл

4-Г Фамільнова Анастасія 

5-А Скорінов Владіслав

5-А Рожченко Іван

5-А Шевич Вероніка

5-А Марьєта Олексій

5-А Заговора Максим

5-А Бурмістрова Варвара

5-А Івженко Тимофій

5-Б Бузовська Марія

5-Б Дрига Софія

6-А Шевель Аліна

6-Б Рубан Антон

6-Б Свистун Діана

7-А Летюка Єгор

8-АЛютий Андрій

8-А Новікова Катерина

9-Б Глуходід Марія

9-Б Перерва Лілія

9-Б Худенко Аліна

9-В Жиряченко Денис

10-А Гарцунова Марія

10-А Гарцунова Анастасія

11-А   Куст Владислава

11-А  Люта Олександра

11-А Деркач Діана

Рейтингові відмінники

5-А Рашевська Анастасія – 9,8

5-А Захарченко Ілона – 9,7.

5-Б Бабак Андрій – 10,0

5-Б Ольховик Марія – 10,4

5-В Рагоза Віталіна – 9,9

5-В Жиряченко Діана – 9,7

5-В Решетнік Софія – 9,7

5-В Танасійчук Катерина – 9,7

6-А Хандуріна Олександра – 10,1

6-А Галиченко Анна  - 10,3

6-А Васильєва Валерія – 10,2

6-А Тимченко Назар – 10,1

6-А Гончаренко Любов – 9,9

6-Б Боднарук Варвара  - 9,9

6-Б Єрьоменко Анжеліна – 9,8

6-Б Костюк Єлизавета – 9,8

6-В Ситнік Ангеліна – 10,4

6-В Мальована Катерина – 10,3

7-А Бурдюг Ксенія – 10,4

7-А Свістельнік Вікторія – 10,4

7-А Бенхенні Лінда – 9,9

7-А Маланюк Вероніка – 10,3

7-А Полякова Любов – 10,2

8-А Гриценко Владислава – 9,8

8-А Корякіна Катерина – 9,8

8-Б Дух Анастасія – 10,2

10-А  Гречка Алла – 10,5

10-А Шишенко Віта – 10,3

10-АТкаченко Аліна – 10,2

 10-А Ворожбян Анна – 9,9

11-А Федоренко Анастасія – 10,1

11-А Токан Юлія – 10,3

11-А Мєшков Ярослав – 10,1

11-Б Мотузна Анна – 9,9

Категорія: Наші відмінники | Додав: Anna
Переглядів: 82 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Годинник
Прозорро - публічні закупівлі Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

zosh15sumy © 2018
Використовуються технології uCoz